267 | DANSE PIGALLE
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- starting price: 1 000 CZK
- hammer price: 10 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tuš na papíře, 18,5 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole JVeris Paris.